moldova
Obchodní podmínky
Data Tresor Disc logodatatresordisc CZ  datatresordisc ES datatresordisc HR datatresordisc HU datatresordisc RU


своими руками
wow
moldova

ZÁKLADNÍ ÚDAJE


Provozovatel obchodu: Northern Star spol. s r. o.

Sídlo společnosti: Tusarova 45, 170 00  Praha 7

IČO: 26700417

DIČ: CZ26700417

Zapsána: u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 88263


Dodavatel zboží: Northern Star spol. s r. o. (dále jen Dodavatel)

Sídlo společnosti: Tusarova 45, 170 00  Praha 7

IČO: 26700417

DIČ: CZ26700417

Zapsána: u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 88263


Bankovní spojení:

ČSOB, číslo účtu 176151275/0300


e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

telefonní kontakt: +420 602 430 445


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě firmy NORTHERN STAR SPOL. S R. O.. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel, dodavatel) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel. Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupující je zároveň dostatečně informován před vlastním odesláním objednávky o možnosti seznámit se s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.


OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB


Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. Není tím myšlena automatická opověď systému, ale "ručně" psaná odpověď. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky telefonicky.


POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata nejpozději druhý pracovní den, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.


ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží.

Zrušení je třeba provést co nejdříve po objednání. Zboží může být odesláno prakticky okamžitě po přijetí objednávky. Zabráníte tím zbytečným výdajům za poštovné.

Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky, pakliže bude zboží vyprodané.


ZPŮSOB ODBĚRU

Osobní odběr na pobočce

Česká pošta


ZPŮSOB PLATBY

hotově na pobočce

dobírkou česká pošta

platba předem na účet


BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží vám zašleme poštou jako dobírku. Cena poštovného se může lišit podle váhy objednaného zboží.

Balné neúčtujeme.


DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 1-4 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.


REKLAMACE A ZÁRUKA


Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Odstoupení od smlouvy uzavřené za použití prostředků dálkové komunikace


Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 53(7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. My Vám vrátíme peníze za odmítnuté zboží do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Předpokladem je doručení vraceného zboží. Dodavatel si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Příslušnou částku zašleme na Váš účet nebo poštovní poukázkou.

V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek používání, nepoškozený a nejlépe v původním obalu spolu s kopií faktury.

Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Vracené zboží zároveň doporučujeme pojistit. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:
-vady vzniklé běžným používáním 
-nesprávným použitím výrobku

Postup při reklamaci:
-informujte nás o reklamaci telefonicky či e-mailem 
-zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu 
-do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu 
-přiložte doklad o zakoupení reklamovaného zboží

Prohlášení o ochraně osobních dat:
Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem


Cenová politika

- slevy u konkrétního zboží 0% - 100%

- poštovné se neúčtuje při odběru nad 3 000,-

- stálým zákazníkům zůstává, nebo se přiřazuje vyjímečná sleva

- u jednorázových velkých oděbrů je možno dohodnout idividuální slevu

BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží vám zašleme poštou jako dobírku. Cena poštovného se může lišit podle váhy objednaného zboží.

Balné neúčtujeme.

 
своими руками